Videa a prezentace

Automatické výdejní systémy

Brusné kotouče 3M™ Silver

Brusné kotouče 3M™ Silver představují novou třídu brusiva - obsahují přesně tvarované brusné zrno 3M pro rychlé broušení a dlouhou životnost. Jsou ideální volbou pro aplikace jako odstraňování svarů, úkosování, a další - nabízejí rychlejší řez a delší životnost než kotouče z AlOxu a zirkonu.

Jednostranné lepicí pásky / 3M Vinyl Tape 471, Podlahové pásky

Jednostranné lepicí pásky / 3M 471, Podlahové pásky - aplikace podlahového značení pomocí 3M odvíječe.

Maskovací páska PVC - 3M 471

Maskovací pásky 3M 471 patří mezi špičku maskovacích pásek. Nejčastější využití je pro lakýrnické práce, nátěry, speciální maskování, ale díky své univerzálnosti se s nimi dá také balit, svazovat, označovat a popisovat různé díly. Hlavní předností pásek je, vysoká přilnavost, flexibilita, lze je snadno odstranit, aniž by zanechávaly zbytky lepidla.

Suché či mokré jemné broušení?

S novinkou SENZA od 3M si můžete vybrat. Brusivo brousí za mokra i za sucha. 3M TM Flexibilní pěnové brusné kotouče (SENZA) obrousí lak až 3x rychleji než konkurence, dají se použít ručně i strojově a jejich laserem vyřezané dírky zajistí výkonné odsávání prachu.

3M Scotch Brite Bristle Disc

Na rozdíl od většiny brusiva, výrobky Scotch-Brite Bristle jsou flexibilní a přizpůsobivé nepravidelným povrchům. Při použití těchto kartáčů můžete očekávat konzistentní povrch i na těch nejobtížnějších místech. Rychlejší a efektivnější odstranění nátěrů a příprava a čištění svarů v těžko dostupných místech. Scotch-Brite Radial Bristle disky vydrží déle než většina brusiva a poskytují stejnou povrchovou úpravu během své dlouhé životnosti. Tyto d...isky efektivně čistí kovové povrchy bez poškození obrobku. Operátor snadno a rychle dosahuje kvalitního, konzistentního povrchu jen s nízkým tlakem.

  • Používejte s vysokorychlostní tlakovou přímou bruskou k čištění úzkých, těžko dostupných míst.
  • Rychlejší a bezpečnější použití než drátěné kartáče s delší životností bez létajících drátů a odlomků.
  • Plně nahrazuje chemické čištění.
  • Rychle odstraňuje nátěry, barvy a další vrstvy bez zatížení.
  • Dlouhá životnost a konzistentní výkon.
  • Využívají se na čištění, odhrotování težce dostupných míst, odstranění zabarvení u svaru.
  • Má tendenci uzavírat povrch.

3M Finesse-it™ - opravy laku

Renovace a oprava laků - Nelze dát jednoznačný a univerzální návod na broušení a leštění laků, který by vedl k dokonalému výsledku. Různá tvrdost laku, jeho stav a poškození, volba vhodné kombinace past a kotoučů, ale i míra trpělivosti a zkušeností při strojním leštění, to vše ovlivňuje konečný výsledek. Broušení laků je důležité pro odstranění škrábanců, vrypů, zoxidované vrstvy laku, případně dalších vad a poškození. Výsledek se může mnohdy zdát hrůzostrašný, kdy po broušení zůstane lak ještě více matný, než byl, ale toto je v pořádku. Dalším krokem, kterým je leštění, vrátíte laku původní lesk a následnou konzervací i hloubku.

3M Cubitron II

Za inovativní technologií Cubitron™ II stojí vědec Mark Schwabel.
Mark získal svůj titul v oboru keramického inženýrství a během studia se zabýval především lámavostí skla. Po absolvování školy pak získával zkušenosti v keramickém průmyslu a poté začal pracovat pro 3M, kde využil svých znalostí ze studia keramiky pro vytvoření ještě kvalitnějších brusných materiálů.
Jeho hlavním úkolem bylo nalézt způsob, jak přizpůsobit technologii brusného zrna konkrétním aplikacím a potřebám trhu. Marku Schwabelovi se za práci na brusivech Cubitron™ II dostalo velkého uznání a byl zařazen i do 3M Carlton Society – síně slávy pro nejlepší vědecké úspěchy.

Spolupracujeme s těmito partnery

Kancelář

Komenského 554
735 81 Bohumín

E: info@amkprofitechnic.cz
T: +420 739 089 993

Sídlo

V Zátiší 810/1
709 00 Ostrava - Mar. Hory

IČO: 05732859
DIČ: CZ05732859

Jsme na Facebooku